  • MMC1000XE
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
KITCHEN ROBOT MMC1000XE GOR
MMC1000XE
7 Hodnotení
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
Kuchynský robot · MMC1000XE
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnotenie
  • Podpora
  • Súvisiace produkty
Vlastnosti
7 rýchlostí
Šetrí čas a energiu
Dokonalé mixovanie-icon
Dokonalé mixovanie
Miešacia misa s objemom 5 l-icon
Miešacia misa s objemom 5 l
Tri nadstavce-icon
Tri nadstavce
Rubber Feet-icon
Rubber Feet
Prenechajte prácu vyškolenému asistentovi
Praktická a odolná
Pre všetky možnosti úpravy cesta
No uncontrolled movement
Technické detaily
Základné informácie
Skupina výrobkov
Kuchynský robot
Plášť výrobku
Alumínium
Typ motora
AC motor pre spoľahlivú prevádzku
Účinnosť
Výkon motora (max.)
1000 W
Počet rýchlostí
7
Objem nádoby
5 l
Ovládanie
Prevádzka
Tlačidlo pre zapnutie/vypnutie a nastavenie otáčok
Nastaviteľná rýchlosť
Nie
Automatická regulácia otáčok
Áno
Podsvietené tlačidlá pre lepší prehľad a jednoduchú obsluhu
Nie
Motor s pomalým štartom
Áno
Umývanie príslušenstva v umývačke riadu
3D mixovanie dôkladne zmieša ingrediencie
Otvor v kryte
Nádoba s odmerkou
Bezpečnosť
Ochrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní
Bezpečnostný spínač pre bezpečnú prevádzku
Ochrana pred automatickým obnovením prevádzky pre väčšiu bezpečnosť v kuchyni
Ochranný kyrt
Ochranný kryt pohonu
Zámok motora pre extra bezpečnosť
Príslušenstvo
Dodávané príslušenstvo
Hnietač cesta
Na šľahanie
Príslušenstvo na mixovanie
Dodávané extra príslušenstvo
Možnosť zakúpenia ďalšieho príslušenstva pre rozšírenie oblasti použitia
Nožičky pre lepšiu stabilitu
Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu
Technické informácie
Materiál prevodovky
Kov
Príkon
1000 W
Dĺžka pripájacieho kábla
1000 mm
Šírka produktu
360 mm
Výška produktu
372 mm
Hĺbka produktu
270 mm
Šírka zabaleného výrobku
428 mm
Výška zabaleného výrobku
400 mm
Hĺbka zabaleného výrobku
258 mm