  • GPCI240R
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GRILL PLATE GPCI 240R GOR
GPCI240R
2 Hodnotení
Vrátane DPH ,
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
Liatinová grilovacia doska · GPCI240R
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnotenie
  • Podpora
  • Súvisiace produkty
Vlastnosti
Pozor, je horúci!
Súčasťou balenia sú dva chňapky
Tradičná kvalita-icon
Tradičná kvalita
Pre zdravú domácu kuchyňu po celé generácie
Technické detaily
Príslušenstvo
Druh spotrebiča
Liatinová grilovacia doska
Farba spotrebiča
Červená
Šírka produktu
430 mm
Výška produktu
25 mm
Hĺbka produktu
240 mm
Šírka zabaleného výrobku
440 mm
Výška zabaleného výrobku
31 mm
Hĺbka zabaleného výrobku
247 mm