  • SMK150WI
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
SMK150WI
1 Hodnotení
Vrátane DPH ,
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
Mlynček na kávu · SMK150WI
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnotenie
  • Podpora
  • Súvisiace produkty
Vlastnosti
Pre dokonalý ranný nápoj
Lahodná čerstvo mletá káva
Jednoduchá obsluha-icon
Jednoduchá obsluha
Maximalizujte čerstvosť-icon
Maximalizujte čerstvosť
Vyrobené na každodenné použitie
Čerstvo pomleté korenie či bylinky vždy po ruke
Technické detaily
Základné informácie
Skupina výrobkov
Mlynček na kávu
Plášť výrobku
Plast a kov
Vnútorný materiál
Nerezová oceľ
Materiál čepele
Nerezová oceľ
Účinnosť
Výkon motora (max.)
150 W
Ovládanie
Displej
Nie
Prevádzka
Pulzné tlačidlo
Objem nádoby na zrnkovú kávu
60 g
Bezpečnosť
Ochrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní
Áno
Bezpečnostný spínač pre bezpečnú prevádzku
Áno
Bezpečnostný spínač
Príslušenstvo
Nôž pre účinné mletie
Jeden
Precízne brúsená jemná čepeľ
Skladovanie napájacieho káblu
Priestor pre navinutie napájacieho káblu pre jednoduché skladovanie
Nožičky pre lepšiu stabilitu
Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu
EasyClean - jednoduché čistenie
Umývanie príslušenstva v umývačke riadu
Nie
Technické informácie
Príkon
150 W
Šírka produktu
85 mm
Výška produktu
215 mm
Hĺbka produktu
105 mm
Výška zabaleného výrobku
106 mm
Šírka zabaleného výrobku
106 mm
Hĺbka zabaleného výrobku
190 mm
Dĺžka pripájacieho kábla
700 mm