  • ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
COFFEE MACHINE ESCM15CD
ESCM15CD
5 Hodnotení
Vrátane DPH ,
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
Kávovar · ESCM15CD
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnotenie
  • Podpora
  • Súvisiace produkty
Vlastnosti
Colourful Touch Display
Intuitive Experience
Menu Function-icon
Menu Function
15-bar Pressure System-icon
15-bar Pressure System
Milk Frother-icon
Milk Frother
Easy to use and clean-icon
Easy to use and clean
Personalize your coffee experience
Optimal taste extraction
Enjoy in rich and creamy foam
Convenient removable parts
Technické detaily
Základné informácie
Skupina výrobkov
Kávovar
Príprava kávy
Manuálne
Účinnosť
Objem nádoby na vodu
1.5 l
Typ prípravy kávy
Mletá káva
Vyberateľný zásobník na vodu pre jednoduchú údržbu
Áno
Technické informácie
Príkon
1100 W
Šírka produktu
274 mm
Výška produktu
300 mm
Hĺbka produktu
272 mm
Výška zabaleného výrobku
350 mm
Šírka zabaleného výrobku
316 mm
Hĺbka zabaleného výrobku
270 mm
Tlak čerpadla
15 bar