  • GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
COFFEE MACHINE GSACM20W
GSACM20W
0 Hodnotení
Vrátane DPH ,
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
Kávovar · GSACM20W
Dostupnosť podľa lokality
Predchádzajúci Ďalšia
- od   stores nájdené
Hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnotenie
  • Podpora
  • Súvisiace produkty
Vlastnosti
Brew your morning delight
Built-in grinder for maximum aroma
Vivid colour icon screen-icon
Vivid colour icon screen
Memory function-icon
Memory function
58mm Pro Portafilter-icon
58mm Pro Portafilter
Precision in every press-icon
Precision in every press
Barista-style steam wand-icon
Barista-style steam wand
Tailored to your taste-icon
Tailored to your taste
Easy to clean-icon
Easy to clean
Simplifies control at a glance
Saves your perfect brew
For deeper coffee flavour and smoother crema
Barista-quality calibrated tamper
Create creamy foam for cappuccino, latte, or macchiato
Set your ideal coffee dose and single or double cup volume
Designed for everyday convenience
Technické detaily
Základné informácie
Skupina výrobkov
Kávovar
Príprava kávy
Manuálne
Nádoba na zrnkovú kávu
Exterior
Účinnosť
Objem nádoby na vodu
2.5 l
Nastaviteľné programy
Pomer mletia
Množstvo vody na šálke
Quantity of coffee powder per cup
Adjustable coffee strength
Druh nápoja
Espresso
Dvojité espresso
Veľká šálka
Tea
Cappuccino
Výroba mliečnej peny
Áno
Typ prípravy kávy
Kávové zrná
Vyberateľný zásobník na vodu pre jednoduchú údržbu
Áno
Počet šálok pripravených naraz
2
EasyClean - jednoduché čistenie
Čistiaci program
Technické informácie
Príkon
1550 W
Šírka produktu
316 mm
Výška produktu
410 mm
Hĺbka produktu
350 mm
Výška zabaleného výrobku
366 mm
Šírka zabaleného výrobku
422 mm
Hĺbka zabaleného výrobku
460 mm
Adjustable grade for fine grinding
Steam exhaust
Tlak čerpadla
20 bar